Kerkoj iphone 5 me cod

Blihet nga: Kujtim 17 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerkoj iphone 5 me cod (jo me icloud) nese keni ju lutem me lajmroni ne nr:049691742
Mund t'me kontaktoni dhe ne viber me t'njetin nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim