Samsung note 2

Blihet nga: Kreshnik 24 Gsh 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
blej samsung note 2. Ne gjendje te rregullt ekranin dhe kapakat dmth munden me kon i djegur.
Me nevojitet ekrani faliminderit
049278816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim