Kerkoj Drita "Fara" per Golf 3 modeli i Gti-S

Blihet nga: LEART 16 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj drita per golf 3 modeli gtis dmth dritat e shkurta veq e te qatat veq munsisht me kan te rujtme per mbrenda
Dritat munden me pas edhe motorrat me rrym per levizjen e dritav posht lart kush ka let lajmrohet viber +377 44 630 958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim