Fellne

Blihet nga: astrit 15 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jam i interesum per te blere nje fellne te llojit si ne figure me nevojitet vetem nje ngase me mungon pra me nevojitet vetem ky model si ne figure
kush e posedon kete model ju lutemi qe te na kontaktoni ne ket numer te telefonit si dhe ne viber
+37744119636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim