Fellne 16

Blihet nga: Fellne 16 14 Nën 01:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj 1 fellne te ketij lloji R16 , kush e ka ndonje rezerv i lutem qe te me kontaktoj ne keta numera te telefonit 044-344-712 - 045-638-766 dhe ne viber , ju faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim