Blej Fara Per VW Vento

Blihet nga: Vento 07 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Blej fara dhe drita te mjegulles(hallogenka) per vw Vento.Kush ka ne shitje mund te me kontaktoj edhe ne Viber.Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim