Motorr ford dizel 1.8

Blihet nga: besnik 21 Shk 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
KOM NJE FORD FIEST (95) BENZINC DHE PO HARGJON PAK MA SHUM SE QE KOM PARAMENDU ,NORMAL PASIQE GJETH LOKAL PO VOZITNA. KERKOJ NJE MOTOR ME GJETH MONTIM DIZELL 1.8 APO 1.6 MU KON MOD MBI 92. QMIMI ME MARVESHJE, FLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim