VETURA BMW MERCEDES VW AUDI AKSIDENT DEFEKT

Blihet nga: BLEJM VETURA BMW MERCEDES VW AUDI AKSIDENTUNE 04 Mar 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME DHE VETURA ANGLEZE GOLF 5-6 Benzin ose dizell MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012 BMW 530 Benzin ose Dizel 2004-2007 AUDI a6a5 a4 Benzin ose Dizel 2004-2010 Blej Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj... Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta Ose qe jan te Aksidentuara Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt Nr.KONTAKTUES IPKO Viber ose Call +38649300273 dhe +37745528273 SCH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim