Veturat qe kan defekte ose aksiedet

Blihet nga: besimi imeri 06 Gsh 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Blejm te gjitha veturat qe kan defekte ose aksiedent te pa doganuara dhe me timon ne ane te djatht (Angleze) dergoni ofertat 24h

viber +38649-888-028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim