Vetur

Blihet nga: Klemens 05 Tet 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes opel vectra ne gjendje te mir teknike dhe optike e rujtme teper per dokumeta ju garantoj ket vetur e kam doganu vet te interesuarit munden mem kontaktu ne tel gjith ashtu dhe ne viber vetura ka edhe 8 muaj regjistrim flm per mirkuptim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim