LAVATRIQE TE PERDORURA GORENJE

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: servisGORENJE 19 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe e bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu blejm lavatriqe te perdorura{gorenje}......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim