Makin per larje dhe tharje

Blihet nga: a 28 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bleje makin per larje dhe tharje te jene nga firma gorenje bosch etj,. pa defekt ne gjendje te mire te punes qmimi deri 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim