BLENE GJESENDE TE VJETRA - MONEDHA - KARTMONEDHA

Blihet nga: Demastion 21 Krr 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
VINI RE !!!
KETO EKSPONATE QE SHIHNI NE FOTO JAN MARRE NGA ANKANDET E NDRYSHME BOTERORE

SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION"
BLENE MONEDHA TE VJETRA GJESENDE TE VJETRA - FIGURA TE VJETRA
MONEDHA TE PA PASTRUARA QE GJENDEN GJATE LEVRIMIT TE TOKES etj.
SHNSH "DEMASTION" NDERMJETESON
ME PERQINDJE EDHE NE SHITJEN E MONEDHAVE

EMAIL ADRESA E SHOQATES : numizmatikakosova@hotmail.com

Per te pare me shume ne hollesi ju lutem klikoni lidhjen: www.blejtash.com/ (Nese lidhja nuk punon, kopjojeni ate dhe vendoseni ne shfletuesin (browser-in) tuaj).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim