kerkoj Paisje per Studio

Blihet nga: arberi 20 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kerkoj Paisje per Studio nese e ka nai kush me qmim 400 euro ose 500 ma ma shtrejt nuk e mar flmm shumm sa ma shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim