Kerkoj studio muzikore

Blihet nga: arberi 04 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kerkoj studio muzikore studio te jet ne gjendje te rregull ose permes viber 37745637518 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim