Banes 90m2 kati 1

Blihet nga: Albin 15 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet banesa 90m2 te kompleksi Drini ne lagjen Jenimale ndertim i ri apo 100m larg stacionit te autobusave. Banesa ka pamjen ka rruga , eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 sallon-kuzhine,2 dhoma fjetje, 1 banjo-wc, 1 wc, 1 depo. Posedon Parking nentoksore, ashensor.
Banesa eshte e gatshme.
Posedon edhe garazhen nese deshironi ta blini.

nr.kontaktues:
+38649156324
+37744886012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim