KERKOJ TE BLE NJE BANES ME KAMAT 40.000

Blihet nga: deti 04 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
kontrata për një periudhë kohore prej 100 muaj.Shifrat që i dhash janë marr vetëm si shembull natyrisht që mund të jen edhe tjera shifra varet nga qmimi i objektit.ju garantoj ,punoj jasht dhe kam te ardhura ta mjaftushme flm dhe mund te me lajmeroni dhe ne VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim