Kerkoj banes me qera

Blihet nga: shoni 17 Shk 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Po kerkoj banes me qera qe ka tre dhoma per fjeta dhe nje kuzhin. Do te qendroj 5vite me shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim