kerkoj banes ne shengjin

Blihet nga: azem 20 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
kerkoj banes ne shengjin 1+1 ose 2+1 e cila ka pamje nga deti ,e ka qmim te arsyeshem dhe dokumente te rregullta ofertat serioze ju lutem ne email ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim