Kerkoj Kontinier

Blihet nga: Granit 12 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Qfar Do lloje Kontinieri qe eshte ne gjendje relativisht te mire dhe qe brenda e zen nje Kerr....
Kontinieri duhet te jete i levishem(Tja Ndrrojme Vendin) jo Statik....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim