Kerkoj 2/3 ari tokë në prizren për ndërtim shtëpi

Blihet nga: Jasmin 27 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kërkoj 2/3 ari në prizren. Toka duhet të jet e përshtatshme për ndërtim shtëpije. Mund të më kontaktoni në:
+38649630812
whatsApp dhe viber.
çmimi deri 7000 për ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim