Blej frez shaktiman te indies 1.65 dhe 1.85

Blihet nga: valmir 18 Pri 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
ja i interesuar nese dikush ka frez te indies te firmes shaktiman 1.65 dhe 1.85 per me shum info na kontaktoni ne viber +37745616217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim