Tafe 42

Blihet nga: GE 04 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
Blej GRAN dhe AUSPUH per TAFE 42di ose bej ndrrim me pjesen te cilen e posedon traktori aktualisht
qellimi im osht me bo traktorin me auspuh perpjet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim