Kerkoj pune

Blihet nga: Sekret 14 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Un kam nje shtepi nje kerr nje banes ne kryeqytet dhe nje porshe edhe i kom permi 1 miljon ero nbank edhe po du me punu edhe me bo pare edhe me ble hala banesa ni bmw ni lokal edhe me dal jasht me kerku pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim