blej pushke gjuetie dhe ajri por qe jane me leje

Blihet nga: ismet 14 Dhj 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
blej pushke gjuetie dhe pushke ajri por qe jane me leje ,gjegjesishte te regjistruara .Pushka e ajrir te jet e kalibrit 6.35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim