Blej kamion 7.5 ton

Blihet nga: kujtim 26 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
blej kamion 7.5 ton mundësisht me Kran dhe kiper te jet ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim