goma per skuter dhe cilinder

Blihet nga: goma per skuter 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
kerkoj dy goma per skuter honda 125cc profilet jon 100-80-16 120-80-16 dhe nje cilinder te rrotes se pare ata qe i kon keto le te me lajmrojn ne tel 044 274 114 dhe 049 901 635 edhe ne viber ok flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim