Kerkoj nje fellne si kjo nr 18

Blihet nga: Giga 12 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj nje kso fellne per mercedes kish e ka munsisht mem lajmru ket numer flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim