KERKOJ PJESE PER AUDI 80 B2 1977-1984

Blihet nga: kreshnik xhema 03 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
KERKOJ PJESE PER AUDI 80 B2 modeli si ne foto .prodhim i viteve 1977 - 1984 , pjes si shtopa,fara, maska , gril , pasqyra , dhe pjes te tjera per ket model , me lajmroni ne tel : 045 656 986 . fb / kreshnik.xhema
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim