KERKOJ PJESE PER VW JETTA MK1 1979-1983

Blihet nga: Kreshnik Xhema 03 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
KERKOJ PJES REZERVE PER VW JETTA MODELI I PAR (si ne foto) ME SE SHUMTI ME DUHET GRILI ME LLAJSNE KOMPLET (si ne foto) si dhe pjes tjera rezerve ... me kontaktoni : fb: kreshnik.xhema , 045 656 986 , kreshnik_xhema@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim