KERKOJ PJESE PER VW SANTANA

Blihet nga: Kreshnik Xhema 03 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Pjesë rezerve
KERKOJ PJESE PER VW SANTANA , SI ENTERIER dhe eksterier ,TAPICIR,SHTOPA,FARA ,GRIL,PASQYRE ,ETJ . KUSH KA PER PJESE VW SANTANA ME SHKRUANI NE EMIL ,APO FB / fb.kreshnik.xhema ... dhe ne tel : 045/656-986.... mirepres oferta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim