Mbjellse

Blihet nga: Valon 19 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Kerkoj mbjellse te misrit te thjesht sikur ne foto. Kush ka per shitje let lajmrohet ket Nr 049821182 dhe viber ne te njejti nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim