IMT TRAKORA IMT 558 539 533 540

Blihet nga: kajtaz 19 Gsh 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
.BLEJM TRAKTOR IMT 560 577 558 539 540 533
SI DHE NAJO MF MARSYE 165 135 NA I MARRUM ME QMI TE VOLITSHME NEAS KA NAJ DEFEKT NA I MARRUM KUPTOHET QMIMI ME KAN I LIR

VIBER +38649589654 ose 044344493

gjindem Te fshatin broj kilometri i 4 rruga broj runik

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim