TRAKTORI IMT 533 539 540

Blihet nga: kajtaz 20 Jan 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
-BLEJ TRAKTOR ,IMT, 533 .539 .540.558
NAJ MARSE 135 JAM ITERSUN ME BLE TRAKTORA SI DHE MJETE TE BUQSIS PLLUGJ 755 VLLAQA RAM TANIRAQA ME QMIME TE LIRA
JUMIR PRESUM NE TEL 049589654

VIBER +38649589654 044344493


VIBER +38649589654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim