blej kose dhe grabuj

Blihet nga: agim 04 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
blej kose dhe grabuje per ferguson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim