kerkoi per te bler

Blihet nga: tomor 18 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Të tjera
Motoçikleta prodhim italian modeli si ne foto si dhe kombi T1 dhe T2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim