Veze te pulave dhe veze te qurave.

Blihet nga: Martir Demiri 05 Pri 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kerkoj veze te pulave, ai qe ka kapacitet mbi 100 veze ne dite so te ishte i pershtatshem te me furnizoj me veze te pulave. Ndersa veze te qurave deri 200 ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim