Blej motorr te fiat bravo . Punto 1.8 benzin

Blihet nga: Visar 23 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Me duhet me ble ni motor te fiat bravo.punto marena te jet 1.8 benzin dhe nete jet veq kesi modeli qe asht ne foto. Qe ka motor dokush kesi motori let lajm ne nr 049666428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim