Kerkoi Terrier

Blihet nga: Edoo 31 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Kafshet shtëpiak : Qen
Blej Terrier deri ne moshen 4 muajsh
Mundesisht te jet i majtur mir nga ushqimi dhe i shendetshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim