blej banes

Blihet nga: Enver 26 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Blej banes,ajo duhet te jete me dy dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim