Kerkoj lope qumeshtore qe ka mbi 20 litra qumes..

Blihet nga: ymer 23 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Kerkoj lope qumeshtore qe jep mbi 20 litra qumesht, dhe eshte e re . pres ofertus serioz.me respekt ymeri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim