Radio per vetur

Blihet nga: fahri 22 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
blej radio per vetur Seat ibiza viti i prodhit te vetures esht 2001 mundesisht me qen radio me cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim