KERKOJ KAMIONA DHE KAMIONETA NDRRIM ME KONSTRUKS..

Blihet nga: Rama 18 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
KERKOJ KAMIONA ME KRAN DHE PA KRAN SI DHE KAMIONETA NDRRIM ME KONSTRUKSIONE METALIK SI :SALLA SPORTIVE , SALLA DASMASH , MBULOJA TE POMPAVE ETJ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim