Kerkoj kamion me kran

Blihet nga: Rama 17 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kerkoj kamion me kran kompenzim me konstruksion metalik , dimensione te ndryshme te konstruksionit nr per kontakt 044771736 ose viber +37744771736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim