Kerkoj bmw k75

Blihet nga: Bmw 30 Jan 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Kerkoj BMW k75 viti 1987. Dokumentat dhe karoserin.. Viber +37745537950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim