Kerkoj Lada Niva dhe pjese per Niva

Blihet nga: Veton Neziri 17 Dhj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Jam duke kerkuar ndonje Lada Niva por qe te jete sa me e re. Preferoj 2008-2012/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim