Goma per BMW dhe vectra

Blihet nga: Blerim 06 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ne gjendje normale jan te reja,jan nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim