Blej vetur

Blihet nga: Classic 11 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Blej vetur njeren nga markat :
1.mercedes e200/ 220vp mbi 2003
2.bmw serie 1
3.audi a3 ose a4-shi le tjet karavan
4 .golf 4 / 5 .
Nese donjeren e kini dergoni fotografit dhe qmimin ne nr viber :
+38649704225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim