Blejm vetura pa dogan te aksidentuara me defekte

Blihet nga: Vetura 19 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Blejm vetura pa doga te aksidentuara dhe me defekte free wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim