Golf 3- 1.9 turbo disel

Blihet nga: golf 3 09 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
vetura posedon
rigjistrim deri ne muajin e 8
dy dyrsh
ngjyr te bardh
bateri te re
goma te reja
kaish dhe dhemzor te sapo nderruar
nuk eshte ne hipotek
te interesuarit per blerje te jen serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim